Dom Orłowo

Nowo wybudowany, luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w malowniczej dzielnicy Gdyni Orłowo, w bezpośrednim sąsiedztwie pięknego 100-letniego parku z wysokim starodrzewem i urokliwą fontanną. Panuje tu cisza i spokój, słychać śpiew ptaków - druga linia zabudowy i tereny parkowe za oknem, a jednocześnie samo centrum z bliskim dostępem do infrastruktury usługowo-handlowej. 
Prosta architektura budynku z szarą elewacją wskazuje na szereg zastosowanych tu nowoczesnych rozwiązań.

Najważniejszą jednak zaletą tego domu jest ergonomia i właściwie brak sąsiadów, co daje bardzo intymną enklawę w samym środku miasta. Położenie tego lokalu jest wręcz idealne, między innymi dzięki ogrodowi okalającemu budynek od południowo-wschodniej sceny do południowo-zachodniej.

Budynek jednopiętrowy, podpiwniczony, o powierzchni całkowitej ponad 260m2.

Szklane witryny okienne prowadzą dwustronnie zarówno na taras, nad którym rozpościerają się konary stuletniego drzewa, które widnieje na liście zabytków przyrody, jak i do otwartej przestrzeni ogrodu. Na tym poziomie znajduje się także toaleta dla gości i przedpokój. Wnętrze wysokie na ponad 3 metry, podkreślone zarówno wysokimi drzwiami jak i meblami wyciągniętymi po sam zdobiony gustownie sufit, przełamany surowym betonem. Przy głównym wejściu umieszczone są ogromne funkcjonalne garderoby
o gustownym wykończeniu nawiązującym do całości. Wyłożone ciepłym drewnem podświetlane schody prowadzą na piętro, gdzie znajduje się sypialnia główna z garderobą i łazienką oraz dwie dodatkowe sypialnie i wspólna dla nich łazienka.

W tym nowoczesnym wnętrzu wymagający klient odnajdzie wiele udogodnień wysokiej klasy. Inteligentny system sterowania oświetleniem, ogrzewaniem oraz jeszcze kilkoma elementami ułatwia użytkownikom codzienne funkcjonowanie oraz pozwala zminimalizować koszty użytkowania nieruchomości i zwiększenia bezpieczeństwa.

Miłośnik sztuki kulinarnej doceni z całą pewnością rozwiązania zastosowane w strefie kuchennej: sprzęt AGD na bardzo wysokim poziomie, podwójna lodówka i zamrażarka z kostkarką, dwa piekarniki, wok, grill, pięciopalnikowa kuchnia gazowa, pochłaniacz jonizujący powietrze.

Dom nowoczesny, zaawansowany technologicznie, a zarazem wyjątkowo ekonomiczny i ciepły. Sprzedawany jest z całym wyposażeniem (oprócz sprzętu grającego) i umeblowaniem, gotowy do zamieszkania.