SPRZEDANE

Apartament 30m morza

2019-05-24

Apartament z widokiem na Zatokę Gdańską

Orłowska Riwiera – najlepsza lokalizacja w Polsce.

Orłowska Riwiera położona w najpiękniejszej i najbardziej prestiżowej nadmorskiej dzielnicy Gdyni – Orłowo. Dominuje w niej zabudowa willowa zarówno przedwojenna, jak i nowoczesna. Otoczenie to wyjątkowe tereny rekreacyjne, wypoczynkowe. Największą zaletą jest bliski dostęp do morza i pięknych piaszczystych plaż. Szczególną wizytówką dzielnicy jest molo oraz, znany w całej Polsce, Klif Orłowski. Teren doskonale skomunikowany zarówno z Centrum Gdyni, Sopotem, jak i Gdańskiem.

Orłowska Riwiera, w której znajduje się apartament, powstała zaledwie 30 metrów od linii brzegowej morza. Wyróżnia ją w szczególności “doskonała lokalizacja”. To kameralny, nowoczesny kompleks budynków, w których zaprojektowano 21 apartamentów. Teren ogrodzony i strzeżony całodobowo. Cisza, spokój i odpoczynek są tu gwarantowane.

Apartament o powierzchni użytkowej 82,13 m2 z widokiem na Zatokę Gdańską. Dwupoziomowy, bardzo jasny lokal wykończony w wysokim standardzie, zajmuje parter i pierwsze piętro budynku. Część dzienna zajmuje pierwszy poziom i składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki. Z salonu i części kuchennej – wyjścia na tarasy. Dolny poziom to część sypialniana, która składa się z dwóch sypialni i łazienki.

Do apartamentu przynależy miejsce parkingowe w hali garażowej oraz pomieszczenie gospodarcze – GRATIS.

Cena ofertowa – 2.115.000,00 pln.

Serdecznie zapraszam.