SPRZEDANE

Nowoczesny apartament - Aquarius

Na sprzedaż piękny apartament o pow. 74mkw w Sopocie Górnym na osiedlu Aquarius, o wysokim standardzie.

Apartament został zaprojektowany przez renomowaną pracownię architektoniczną http://www.gajdadesign.eu/ i wykonany z najwyższą starannością przez głównego wykonawcę projektu http://dreamhomes.pl/. Wszystkie meble wykonywane były na wymiar, wykorzystano również dużo ekskluzywnych materiałów (kamień naturalny - dwa gatunki trawertynu, drewno dębowe, powierzchnie meblowe lakierowane, garderoba obszyta alcantarą).

Przemyślany został również system oświetlenia i doświetlenia diodami led. Na unikatowość apartamentu wpływa także jego układ wewnętrzny, w szczególności najdłuższa ściana wykonana w całości z okien (ponad 8 metrów długości, niemal 3 metry wysokości), co robi oszałamiające wrażenie, jednocześnie zapewniając wyjątkowe doświetlenie wnętrza.

Idealne położenie względem stron świata - słońce z rana zagląda do sypialni, a wieczorem do salonu, zapewniając przyjemną temperaturę w ciągu dnia (ekspozycja północno-wschodnia). Taki układ, jak i bliskość morza prowadzi do tego, że w apartamencie nie było potrzeby instalowania klimatyzacji. Dodatkowo balkon ukierunkowany w stronę morza zapewni przyjemny odpoczynek i miłe chwile.

Osiedle zamknięte, monitorowane całą dobę za pomocą kamer, jak również przez ochronę na miejscu. W mieszkaniu system antywłamaniowy. Doskonale przemyślane tereny zielone. Do dyspozycji mieszkańców są parki zabaw dla dzieci, wyznaczone miejsce do zrobienia ogniska, pełnowymiarowy kort do tenisa, boisko do gry w koszykówkę, ponadto sauna fińska i łaźnia parowa, jak również siłownia.

Osiedle ze względu na położenie (górny Sopot) jest ciche i spokojne, a ze względu na bliskość do Monte Cassino (600m) jest doskonałą bazą wypadową do korzystania z atrakcji Sopotu. Koszty utrzymania w porównaniu do osiedli o zbliżonym standardzie są niezwykle niskie - średnio rocznie poniżej 10zł/mkw (czynsz, woda, ogrzewanie, ochrona, konserwacja).

Mieszkanie sprzedawane razem z wyposażeniem. W cenie kompletna zabudowa meblowa (meble na wymiar, oprócz tego meble m.in. Kler i Calligaris), w mieszkaniu pozostają również wszystkie sprzęty elektroniczne, takie jak przygotowywany pod zamówienie system kina domowego (zawierający telewizor SONY, projektor i ukryty ekran, oraz zestaw nagłośnieniowy), łóżko, kanapa, stół, krzesła, wyposażenie kuchni.

Do mieszkania przynależą pełnowymiarowe (15mkw) miejsce postojowe (sąsiaduje z windą, co ułatwia np. wnoszenie zakupów), oraz znajdująca się obok 11mkw komórka lokatorska również wyposażona w przydatne półki. Obie nieruchomości są sprzedawane za 80 tys. zł w wypadku sprzedaży wraz z apartamentem (co jest obligatoryjne przy kupnie głównej nieruchomości), bądź za 115 tys. zł osobno bez zakupu apartamentu.

Zdjęcia: www.studiolighthouse.pl